YÖNETİM KURULU MESAJI

Değerli Paydaşlarımız,

 

Polisar Grup olarak; tekstil, petrokimya, nakliye, transit ticaret, güvenlikli izleme ve takibi alanlarında 15 yılı aşkın tecrübemiz, uzman kadromuz ve çevreye saygılı bakış açımız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 2006 yılından bugüne istikrarlı bir şekilde büyüyor ve 2011 yılından itibaren de faaliyetlerimizi geliştirerek farklı sektörlere de yatırım yapıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde belirlediğimiz stratejik iş geliştirme hedef ve amaçlarımız doğrultusunda performans esaslı, şeffaf, adil, tarafsız, etik değerlere sahip, süreç ve sonuç odaklı olarak hareket ederek kaliteli ürün ithalatı gerçekleştiriyoruz.

Nakliye sektörünün en temel unsurları olan hız, güven ve kalite kavramlarının öneminin bilinci ve kurumsal altyapımız ile müşterilerimize standardı yüksek ürün ve hizmet deneyimi sunmak önceliklerimizden biridir.

Avrupa, Güney Amerika ve Uzak Doğu başta olmak üzere tekstil hammaddesi ve kimyasallarının güvenlikli takip sistemleri ile ithalatını yaparak Dünyanın farklı ülkelerine ihracat ve transit ticareti gerçekleştiriyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde amacımız ülkemize faydalı olacak işlerin altına adımızı yazarak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve toplumsal değer yaratmaktır. Bu amacımız doğrultusunda, kurulduğumuz günden bu yana dünyanın dört bir yanına hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimize eksiksiz ve kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke ediniyor; görevimizi yerine getirmek için büyük bir özveri çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri de göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi büyütüp daha büyük pazarlara ulaşmak için adımlar atacağız.

Ülkemiz ve paydaşlarımız için katma değer yaratma hedefimiz doğrultusunda; büyümemize katkıda bulunan, desteğini ve emeğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen değerli çalışanlarımız ile hedeflerimizi, hayallerimizi paylaşan tüm paydaşlarımıza teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

How we work

 • 1. Lorem ipsum amet

  Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 2. Feugiat, nulla eget maximus

  Deugiat, nulla eget maximus elementum sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 3. Nulla eget maximus elementum

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget guspendisse ut libero augue – maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 4. Glavrida lorem ipsum amet

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 5. Lorem ipsum amet dolor

  Naecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!