KARİYER

Polisar Grup olarak “önce insan” yaklaşımını kendimize ilke edinerek çalışanlarımız ile birlikte değer yaratıyoruz. Deneyimli ve uzman insan gücünü bünyemize kazandırarak, etkin ve açık iletişim ile çalışanlarımızın fikirlerini ifade edebilecekleri bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Yenilikçi bakış açısı ile sürekli kendini yenileyen, çalışanlarına daima en iyiyi sunmayı benimseyen Polisar Group’un sürekli gelişim yolculuğuna katılmak ve Grubumuzun bir parçası olmak isterseniz, ilk adım olarak güncel özgeçmişinizi “İş Başvurusu” konusu ile info@polisargroup.com e-posta adresine göndererek Grubumuza başvuru yapabilirsiniz.

How we work

 • 1. Lorem ipsum amet

  Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 2. Feugiat, nulla eget maximus

  Deugiat, nulla eget maximus elementum sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 3. Nulla eget maximus elementum

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget guspendisse ut libero augue – maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 4. Glavrida lorem ipsum amet

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 5. Lorem ipsum amet dolor

  Naecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!