POLİSAR GRUP HAKKINDA

2006 yılında dış ticaret firması olarak hizmet veren Polisar Group Teknoloji ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin kuruluşunun temel amacı tekstil hammaddesi ile kimyasallarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Kurulduğu günden beri kalite çizgisini bozmadan yoluna devam ederek; Avrupa, Güney Amerika ve Uzak Doğu başta olmak üzere tekstil hammaddesi ve kimyasallarının güvenlikli takip sistemleri ile ithalatını yaparak Dünyanın farklı ülkelerine ihracatını gerçekleştirmektedir.

Tecrübeli, donanımlı ve uzman kadroya sahip olan Polisar, yurt dışından gelen müşteri talepleri doğrultusunda iplik ve diğer ham maddelerin satışı ile nakliye ve transit ticaret konularında da hizmet vermektedir. Ayrıca, yurt dışından tekstil konusunda ürün tedariği, pazar araştırması vb. danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Bunları yerine getirirken de tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini gözeterek onların ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlamak için çalışmaktadır. Kaliteli hizmet ilkesi doğrultusunda müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

2006 yılından bugüne istikrarlı bir şekilde büyümekte olan Polisar Grup; 2011 yılından itibaren faaliyetlerini geliştirerek farklı sektörlere de yatırım yapmaya başlamıştır. Sürekli gelişen kadrosu ve dinamik yapısı ile sektöründe öncü ve güvenilir bir Grup olmayı hedeflemektedir.

How we work

 • 1. Lorem ipsum amet

  Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 2. Feugiat, nulla eget maximus

  Deugiat, nulla eget maximus elementum sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 3. Nulla eget maximus elementum

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget guspendisse ut libero augue – maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 4. Glavrida lorem ipsum amet

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 5. Lorem ipsum amet dolor

  Naecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!