NAKLİYE SERVİSİ

Tekstil nakliyesi hem sektöre bağlı gereksinimler hem de ürünler nedeniyle özel, güvenli ve hızlı çözümler gerektirmektedir. Ayrıca, tekstil ürünleri kolay zarar görebilir, narin yapılı ürünler olduğu için nakliye sırasında diğer ürünlerden çok daha fazla özen gösterilmesi önem arz etmektedir.

Biz de Polisar olarak, tekstil ve petrokimya ürünlerinin deniz ve kara yolu ile yükleme noktasından varış noktasına gelene kadar nakliye hizmetlerinin güvenlikli bir şekilde sevkiyatının sağlanmasının yönetimini ve koordinasyonunu sağlamaktayız.

How we work

 • 1. Lorem ipsum amet

  Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 2. Feugiat, nulla eget maximus

  Deugiat, nulla eget maximus elementum sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 3. Nulla eget maximus elementum

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget guspendisse ut libero augue – maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 4. Glavrida lorem ipsum amet

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 5. Lorem ipsum amet dolor

  Naecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!