cat-about

Polisar Group

Polisar Tekstil Dış. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuş Dış Ticaret Firmasıdır. Kuruluşunun temel amacı Tekstil hammaddesi ile kimyasallarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır. 2006 yılından beri kalite çizgisini bozmadan yoluna devam etmektedir. Polisar Tekstil Uzak doğu ve Rusya’ dan iplik sektörü için elyaf ithalatı yapmaktadır.

En büyük önceliğimiz kaliteli ürün ithalatı yapmaktır. Bunun yanı sıra yurt dışından gelen taleplere göre iplik satışı ve diğer ham maddelerin de satışına başlanmış ve günümüze kadar gelmiştir. Ayrıca yurt dışından tekstil konusunda Ürün tedariği, Pazar araştırması ve benzeri Danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Polisar Tekstil kurulduğu günden beri istikrarlı bir şekilde büyümeye ve 2011 yılından itibaren de Polisar diğer sektörlere de yatırım yapmaya başlamıştır.

” Müşterilerimizin isteği doğrultusunda Transit Ticaret ve Transport Services hizmeti vermekteyiz. Bu konuda gerekli tecrübeye ve donanıma sahibiz.”

How we work

 • 1. Lorem ipsum amet

  Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 2. Feugiat, nulla eget maximus

  Deugiat, nulla eget maximus elementum sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse ut libero augue feugiat, nulla eget maximus elementum.

 • 3. Nulla eget maximus elementum

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget guspendisse ut libero augue – maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 4. Glavrida lorem ipsum amet

  Suspendisse ut libero augue. Maecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!

 • 5. Lorem ipsum amet dolor

  Naecenas feugiat, nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque!